В Україні названо, де фермерам підтвердити наявність земділянок, які обробляються

ГлавноеНовости

23.11.2020 13:02

Державна податкова служба підкреслює, що саме обласні державні адміністрації здатні донести до дрібних агровиробників, що дуже важливо підтверджувати наявність земділянок, що обробляються. Повідомлено під час засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі під головуванням заступника Міністра МЕРТ Тараса Висоцького. Про це пише agroweek.com.

Нарада відбулася за участю керівництва Мінекономіки, Мінфіну, ДПС та Головних управлінь ДПС України в областях, ТПП України та регіональних торгово-промислових палат, представників обласних державних адміністрацій, профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань.

Під час наради, представниками ДПС України наголошено, що підтверджувати наявність земділянок, що обробляються, фермерським та іншим невеликим агровиробникам у поточних умовах можуть надавати об’єднанні територіальні громади.

У той же час, розгляд питань реєстрації/нереєстрації подактових накладних – це підзвітність ДПС і тільки ДПС, підкреслюють у Державній податковій службі.

“А от щоб отримати консультацію, що ви реальний сектор – це найбільш ефективна комунікація в ОДА”, – повідомлено на нараді.

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

Поширити: