В Голосіївському парку стався масовий мор риби та качок

ГлавноеНовости

22.07.2021 18:04

В Голосіївському парку стався масовий мор риби та качок. Наразі КП «Плесо» відібрало проби води на хімічні викиди.Про це повідомляє greenpost.ua, пише agroweek.com.

Береги озер у Голосіївському парку встелені рибою та мертвими качками. Деякі пернаті мертвими колихаються на воді. Фото оприлюднила Тетяна Войнаровська у фейсбуці.

У коментарях під фото кияни припускають різні версії такого масового мору — від використання електронних вудок, до спеціального отруєння води задля чергової забудови. 

Із соцмереж відомо, що  КП УЗН Голосіївського району обстежили ставки. У ставку № 3 біля дитячого майданчика знайдено 10 загиблих качок, до 20 кг мертвої риби. Комунальне підприємство «Плесо» відібрало проби води — відстежуватимуть причину замору риби та качок.

Як відомо, Національний природний парк «Голосіївський» – єдиний в Україні, що створений на території мегаполісу. Його площа: 4525,52 га, в тому числі надані у постійне користування 1879,43 га. Парк перебуває у  підпорядкуванні Міністерства екології та природних ресурсів України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

Поширити: