Українським фермерам доступний новий сервіс для обліку та управління земельним банком

ГлавноеНовости

Компанія Feodal створила систему для управління та обліку земельним банком на основі аудиту — Feodal.Land. Цей диджиталізований інструмент спростить товаровиробникам роботу з земельним банком. Про це повідомив засновник та керівник Feodal.Online Андрій Дем’янович. 

Так, система відкриває можливість охопити більше земель для господарства і побачити, де знаходяться землі конкурентів.

«Товаровиробникам необхідно мінімізувати ризики, що пов’язані з поновленням договорів оренди і реальними показниками оброблювальних земельних масивів господарства. Для того, аби бачити де, у якої ділянки і коли спливає термін дії договору оренди, в системі на основну користувацьку карту накладені дані з ДРРПНМ та ДЗК. Це дасть фермерам можливість мати швидкий доступ до інформації і побачити не тільки терміни дії договорів оренди, але й повну інформацію про земельну ділянку: її місце розташування та повноту її обробітку», — розповів спеціаліст. 

Андрій Дем’янович акцентував, що сервіс дозволяє мінімізувати технічні втрати, оскільки у ньому є можливість побачити всі земельні ділянки, які недообробляються.

«Нерідко товаровиробник орендує земельну ділянку, але обробляє її не в повному обсязі, недоотримуючи прибуток. Але при цьому він оплачує не тільки оренду плату, а й ПДФО+ВЗ і єдиний податок. Аби уникнути цього, ми створили функцію «технічні втрати», де за допомогою супутникових знімків, інформації з держреєстрів та автоматизованого розрахунку, фермер може побачити на карті, скільки землі і де він обробляє неповністю. Таким чином, товаровиробник може швидко приймати управлінські рішення, тим самим збільшуючи свої заробітки», — пояснив Андрій Дем’янович.

Крім того, фермер отримує аудит не тільки в межах свої полів, а в межах колишніх сільських рад, які він обирає. Схема отримання такого аудиту дуже проста: потрібно тільки повідомити назви колишніх сільських рад або КОАТУУ і оперативно отримати аудит бажаної території.

✅ Команда Feodal.Online готова провести коротку презентацію кожному охочому агровиробнику, аби він мав змогу побачити можливості сучасного обліку земельного банку. 

Щоб отримати безкоштовну презентацію системи телефонуйте за номером 0931453246, Євгенія