У Києві розпочався унікальний форум-виставка міцних напоїв «Міцний Крафт 2020»

Новости

У Києві 9 та 10 жовтня 2020 року проходить унікальний для нашої країни захід: Всеукраїнський форум-виставка «Міцний Крафт 2020» – Craft Ukrainian Distillers& Vendor. Про це повідомляє agroweek.com.

Форум призначений для всіх, хто хоче створити власне виробництво, розвивати ринок крафтових міцних напоїв в Україні та створювати напої, які здатні конкурувати на міжнародному ринку.

Сфера крафтових міцних напоїв – це новий перспективний напрямок: нові можливості, нові партнери, контракти та ринки збуту.

“Це вже другий захід в Україні, присвячений міцному крафту, на якому ми продовжимо заявляти про те, що ринок крафтових дистилятів є, що він розвивається і що напої які виробляються мають право бути представлені споживачеві, а також мають право бути представлені на міжнародному ринку. Наша країна має історичні, культурні, сировинні, професійні важелі розвитку ринку крафтових напоїв, як це робиться в Європі та Америці. Ми довго шли до цієї події і ми сподіваємось, що нас почують і ми зможемо спільно, всі разом і з владою зробити це можливим. Від цього виграють всі. Від Держави, виробника до споживача”, – коментує голова АКДУ Катерина Лавренова.

Асоціація Крафтових Дистиляторів України – єдина зареєстрована національна Громадська Спілка, що представляє індустрію крафтових міцних алкогольних напоїв в Україні.

Цього разу запланувано зробити виставку в рамках форуму, яка об’єднає виробників напоїв та виробників суміжних ринків. Там предствлено виробників обладнання для дистиляції, виробників скла, упаковки, етикетки, дріжджів та допоміжної сировини. Виробників бочок та продуктів альтернативних методів витримки та інш.