На Закарпатті зросла чисельність диких лісових тварин

ГлавноеНовости

Щорічний моніторинг та облік мисливських тварин на території Тячівського лісгоспу, що на Закарпатті, показав, що чисельність популяцій козулі, зайця сірого, лисиці стабільна та має тенденцію до збільшення. Про це повідомляє пресслужба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, пише agroweek.com.

Збільшенню чисельності популяцій диких тварин у межах територій лісгоспу сприяє хороша кормова база та суворий природо-охоронний режим (недопущення браконьєрства).

З настанням холодів та снігопадів суттєво ускладнюється виживання диких тварин у природному середовищі. Важливою умовою їх збереження є підгодівля у зимовий період. У зв’язку з цим щорічно проводяться біотехнічні заходи щодо збереження фауни в зимовий період.

Тривалість сезону підгодівлі тварин на території Тячівського лісгоспу, а також початок і закінчення його, визначається у залежності від конкретних кліматичних умов.

Працівниками державної лісової охорони збудовано 45 солонців та 25 годівниць і 39 підгодівельних майданчиків для копитних, 60 солонців для зайця, 100 підгодівельних майданчиків для зайця.