Kernel підписав угоду про співпрацю з компанією GeoPard Agriculture

ГлавноеНовости

Компанія Kernel підписала угоду про співпрацю з GeoPard Agriculture. Це німецька агротехнологічна компанія, яка надає клієнтам багаторічну автоматичну аналітику. Їхні моделі допомагають вивчити історію поля і, найголовніше, відшукати резерви підвищення ефективності в наступних сезонах. Про це повідомила пресслужба компанії Kernel, пише agroweek.com.

Зазначається, що це дозволяє аграріям краще пізнати своє поле і прийняти правильне рішення щодо коригування технології виробництва на окремих полях чи зонах поля.

Співпраця почалася навесні цього року з диференційованого посіву кукурудзи на основі багаторічних карт вегетаційних індексів, карт врожайності та рельєфу за допомогою інструментів GeoPard.

«Протягом останніх кількох років ми оцінювали різні методи визначення і використання зон продуктивності поля. Для великих компаній найкраще підходить аналіз багаторічних даних вегетації і карт врожайності. Далі, з огляду на історичну продуктивність окремих зон, ми коригуємо норми висіву та норми внесення добрив», — зазначив заступник директора Агробізнесу з інноваційного і цифрового розвитку Kernel Євгеній Сапіженко.

Нагадаємо, Kernel випустив євробонди на 300 млн дол.