Ігор Петрашко буде опікуватися земельною реформою в Україні

ГлавноеНовости

20.05.2021 17:29Відправлений у відставку з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко залишиться в команді глави держави та буде в офісі президента опікуватися реалізацією земельної реформи. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час прес-конференції, присвяченій двом рокам його роботи, пише agroweek.com.

“Пан Петрашко залишатиметься в Офісі президента і координуватиме земельну реформу, і допомагатиме пану Лещенку , тому що ми бачимо, що ми всі проголосували й потрібно запускати і платформу, і відкритий Геокадастр, багато речей. Я вважаю, що він професіонал в цьому напрямку, і він дуже допоможе”, – сказав Зеленський.

Також президент зазначив, що голова Державної податкової служби Олексій Любченко показав відмінний результат, тому його кандидатуру подано в якості наступника Петрашка.

Нагадаємо, 18 травня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України народні депутати більшістю голосів звільнили з посад двох міністрів – Ігоря Петрашка та Владислава Криклія


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

Поширити: