Держреєстратор підробив документи на оренду землі вартістю 70 млн грн

ГлавноеНовости

На Дніпропетровщині за втручання прокуратури державну земельну ділянку вартістю 72 млн грн витребувано з незаконного користування підприємства. Документи на оренду землі підробив державний реєстратор. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури, пише agroweek.com.

Рішеннями Господарського суду Дніпропетровської області задоволено позовну заяву Дніпропетровської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до державного реєстратора – приватного нотаріуса та суб’єктів господарювання про скасування державної реєстрації речових прав та витребування земельної ділянки вартістю 72 млн грн.

Встановлено, що у 2019 році на підставі підроблених документів державний реєстратор – приватний нотаріус, діючи всупереч вимогам чинного законодавства, провів реєстрацію права оренди та суборенди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 141 га, внаслідок чого державне майно незаконно перейшло у користування підприємств.

Наразі за втручання прокуратури державну реєстрацію права оренди та суборенди земельної ділянки скасовано та витребувано її з незаконного користування.

Нагадаємо, на Рівненщині селянин знайшов зуб доісторичної тварини, якій понад 40 тисяч років.