Mars і Fonterra запускають програму декарбонізації молочного виробництва

Mars і Fonterra запускають програму декарбонізації молочного виробництва

Компанія Mars Inc. у співпраці з одним з провідних світових постачальників молочних продуктів Fonterra започатковує п’ятирічну програму під назвою Fermer Forward, що передбачає інвестиції у розмірі $27 млн.

Про це розповідає AgroWeek

Ця ініціатива націлена на підтримку молочних фермерів, які впроваджують сучасні технології та ефективні практики в сільському господарстві, як зазначено в офіційному повідомленні компанії.

Підтримка молочних фермерів

Програма охопить близько 2000 фермерів, які отримають фінансування на впровадження новітніх технологій та інструментів для забезпечення екологічної стійкості в своїх господарствах. Приблизно 165 фермерів щорічно отримуватимуть фінансову підтримку в середньому до $15 тисяч за досягнення у сфері сталого розвитку.

Загалом Fermer Forward охопить 26 тисяч гектарів молочних ферм. Очікується, що програма дозволить скоротити понад 150 тисяч тонн викидів вуглецю до 2030 року. Згідно з розрахунками калькулятора еквівалентності EPA, це зменшення відповідає видаленню з доріг автомобілів, які разом проїхали б 380 мільйонів миль.

Інновації в молочному секторі

У компанії підкреслили, що Fermer Forward є складовою більшої ініціативи Moo’ving Dairy Forward, яка спрямована на впровадження інновацій та розширення екологічних практик у молочному секторі. Програма зосереджена на скороченні викидів, пов’язаних з виробництвом молочних продуктів, зокрема у категорії Scope 3, що включає непрямі викиди, що виникають на всіх етапах ланцюга постачання, зокрема під час утримання великої рогатої худоби та обробки кормів.

Варто зазначити, що молочне виробництво є одним з найбільших джерел парникових викидів у харчовій промисловості. Для компанії Mars цей сектор займає четверте місце за обсягами вуглецевого сліду, а молочна сировина становить 65% усіх викидів у категорії снеків.

“Молочні фермери — на передовій змін у сільському господарстві, адже балансують між традиціями та сучасними екологічними викликами. Саме їхні рішення сьогодні визначатимуть, якою буде галузь завтра. Наша мета — допомогти їм зробити цей перехід простішим, забезпечивши доступ до технологій та фінансування, аби екологічні практики стали не тягарем, а частиною ефективного ведення господарства. Програма є частиною досягнення наших амбіцій, адже Mars прагне скоротити викиди парникових газів на 50% до 2030 року порівняно з показниками 2015-го та досягти нульових викидів до 2050 року”, — зазначила директорка з досліджень, закупівель і сталого розвитку Mars Snacking Аманда Дейвіс.